Patrick Swayze-sdělení

 

 

LIDÉ, PROBUĎTE SE. NAJDĚTE V SOBĚ LÁSKU, PŘEDÁVEJTE JI DÁL, MILUJTE SE, ŽEHNEJTE SI A HLAVNĚ SI UŽ VÍCE NEUBLIŽUJTE. JEDNOU ZJISTÍTE, JAK VŠECHNY VAŠE ČINY BYLY DŮLEŽITÉ. JEDNOU POCHOPÍTE. ALE MOŽNÁ UŽ BUDE POZDĚ - POZDĚ NA VŠECHNO - NA LÍTOST, OMLUVY, NÁPRAVU ČINŮ. JESTLI ALESPOŇ TROCHU MŮŽETE, VYJDĚTE VSTŘÍC LÁSCE. JEN TA MŮŽE ZMĚNIT VŠE ŠPATNÉ, CO KOLEM SEBE MÁTE.
LIDÉ MOJI, TOLIK VÁS MÁM RÁD A TOLIK BYCH BYCH SI PŘÁL, ABYSTE BYLI JINÍ. ABYSTE NELITOVALI PROMARNĚNÉHO ČASU JAKO JÁ NYNÍ. ČAS NEJDE VRÁTIT. ŽIJTE TEĎ A NYNÍ KONEJTE TAK, ABYSTE JEDNOU NELITOVALI...
MÁM VÁS RÁD. PATRICK"

 

 

Milá Lionel a Jakšieli, posílám vám na přání Patricka VŠE, co po svém odchodu sdělil mně, Cilince a Marionnet, včetně toho, jak probíhá naše komunikace dál.

Od Princezny 15.9.2009

…dneska jsem si četla zprávu, že zemřel Patrick Swayze, další človíček, kterého mám hodně ráda.

Vím, že svůj boj proti zákeřné nemoci prohrál, ale vím taky, že jeho dušička má už klid.

Posílala jsem mu tichou vzpomínku a jeho dušička ke mně na chvíli přišla a sdělila mi:

„Byl jsem rád na světě a miloval jsem život a především svoji ženu.

Vyřiď všem, že LÁSKA JE VĚČNÁ! Mám vás rád.“

Pokládal za důležité sdělit tento vzkaz všem, proto prosím o jeho zveřejnění.

Děkuji. S láskou Princezna

Od Marionnet 15.9.2009  

…dnes ke mně taky dorazila zpráva, že zemřel Patrick Swayze.

Večer manžel zapnul TV zprávy, mluvili o něm a byly tam ukázky z jeho filmů. Pak jsem si sedla k internetu a přečetla jsem si příspěvek Princezny a elkan o něm.Měla jsem ho moc ráda a jeho filmy taky.

Začala jsem na něho myslet a za chvíli byl tady. Měl příjemnou energii, povídali jsme si skoro 2 hodiny. Mluvil dost rychle, tak jsem si všechno nestihla napsat, ale přál si, abych to zveřejnila:

„Měl jsem rád život, měl jsem rád tanec, nechtěl jsem zemřít, ale teď vidím, že to není konec.Jsem šťastný, že se mohu se všemi rozloučit a pár lidí mě dokáže i vnímat, je to nádherné.Nejdřív jsem si myslel, že se mi pouze promítá scéna z filmu Duch, ale je to skutečné, opravdu mě slyšíte. Miluji Vás, miluji celou planetu.“ 

Pak začal mluvit ke mně, natáhla jsem k němu ruce a cítila jsem, jak se mě dotýká, šla z něho příjemná energie a teplo. Řekl mi toto:

„Jsi krásná, vidím tvé velké poslání, máš velikou ochranu, ničeho se neboj, nic se ti nemůže stát. Máš nádhernou duši, vychází z tebe veliká láska a světlo. Je to velké milosrdenství Boha, že tě sem poslal, lidstvo bude překvapeno. Moc rád jsem Tě poznal, jsi nádherná.Pracoval jsem se samými bezduchými lidmi, vše, co je zajímalo, byl hon za penězi, luxusem a slávou, vše bylo jen hrané. Teď vidím, že existuje skutečná láska, prostá, nepodmiňující, obrovská a zároveň skromná."

Mluvila jsem k němu a oslovovala jsem ho Patričku.

"Patričku mi naposledy řekla moje maminka, ale ty jsi maminka nás všech. Je veliká škoda, že to všechno vidím až po své smrti, kdybych viděl to, co teď, tak bych žil úplně jinak.

Miluji Tě, skláním se před tebou..."

Zavlnila se mi tady celá skříň a praskalo mi tady úplně všechno, koukala jsem, co se děje a řekl na to:

"To bylo ono, ten zvuk – moc toho teď nedokážu, jsem moc rád, že jsem se s tebou setkal.Celá tvá duše září, záříš úplně celá, bojím se k tobě přiblížit."

Řekla jsem mu, ať se nebojí a že já se vidím úplně obyčejná.

"To je zajímavé, že se tak nevidíš, ale já tě tak vidím, je to nádherné, je mi s tebou moc hezky.Tuším, že se musí něco stát, že tady nejsi jen tak."

Pak přišel ke mně manžel a chvíli jsme se bavili spolu, když odešel tak mi řekl:

"Máš skvělého manžela, miluje tě."

A pak pokračoval:

"Cítím, že se něco velkého chystá. Svět je hodně zkažený, bez lásky, bez morálky, lidé nemají před ničím úctu. Musí se to změnit, takto jde všechno do záhuby. Bůh je milosrdný, Bůh je nekonečná láska a vím, že má řešení a ty jsi součástí jeho plánu s planetou Zemí. Už chápu, proč tady jsi.  Je to krásné. Miluji Tě a budu vše sledovat z nebe.Není mi lhostejný osud planety Země. Miluji Zemi, je krásná, vím, že je zničená. Přeji si, aby se Vám podařilo ji zachránit. Miluji Vás.“

Já jsem měla po celou dobu rozhovoru na monitoru stránku a na ní bylo téma: „Zachraňme planetu silou Lásky – času je málo“.Tak na to asi reagoval. Viděl, že jsem na internetu a chtěl, abych tam všechno, co řekl, napsala.

Pak přišly ke mně děti a ještě mi řekl:

"Máš nádhernou rodinu, je u vás hezky, nechce se mi od vás."

Ještě jsem ho tady nějakou dobu vnímala a pak šel dál.

S láskou Marionnet

Od Princezny 16.9.2009
…jedním dechem jsem přečetla ten krásný rozhovor Patricka s Marionnet.

Bylo mi líto, že jsem mu předtím nemohla věnovat více času a rozloučit se, přišel za mnou do práce a na rozhovor nebyl klid. A najednou slyším:
“Jsem ještě tady, můžeš se rozloučit, ale není tu klid. Přijdu ještě večer. Vše podstatné jsem řekl Marionnet. Jsem šťastný, že se našel někdo, komu není lhostejný osud planety. Byl bych s vámi rád, ale už nemohu. Miloval jsem život, miloval jsem svoji práci a tolik jsem toužil žít a pracovat.

Kdybych věděl co přijde, snažil bych se víc a jinak.Je mi tady u vás hezky. Jste krásní lidé, máte nádhernou duši. Přijdu ještě večer, ano?“
Pak jsem se zeptala, jestli ho mohu obejmout. Souhlasil. Vzala jsem jeho duši do svých rukou - byla velká a krásně hřejivá, až jsem se podivila a on na to:
“Ano, jsem to já. „

Mrazilo mě celé tělo. Bylo to krásné...
Pak jsem šla pracovat a myšlenky mi odbíhaly k němu. A on mi říkal:

„Nepřemýšlej o mně, přijdu večer.“
Celý den jsem se těšila na večer a dočkala jsem se. Než přišel, hrála jsem na klavír písničku z filmu "Duch", kterou mám moc ráda, a pak jsem se ho ptala, jestli ji slyšel.

„Slyšel, a měl jsem velkou radost. Ten film byl pro mě důležitý. Pochopil jsem, co mě čeká a je to úžasné, i když bych raději byl ještě s vámi. Jsem překvapený, kolik lidí umí komunikovat s dušičkami. Netušil jsem to, je hezké, že mi rozumíš.“
Pak mi sděloval mnoho informací týkajících se mě a mého života.

Říkala jsem mu, jak obdivuji jeho umění....
“Děkuji za uznání. Hrál jsem rád, ale ještě raději jsem tančil. „

Potom začal sám:
“Připravujete akce na záchranu planety, což je dobře. Jste úžasní lidé. Budu se těšit, až se s vámi potkám. Jste zářící bytosti, vyzařujete na dálku a máte krásné energie. Rád jsem vás poznal. Mám vás rád!“
Byl to nádherný člověk s velkou a krásnou duší...
S láskou vzpomínám. Princezna  

Od Cilinky 17.9.2009
…když jsem se poprvé četla o smrti Patrika přišlo mě to moc líto a najednou mrazení a byl tu, ale nešlo to komunikovat s ním, byla jsem v práci, řekl, že přijde a dneska přišel.

“Jsem tu, ani nevíš, jak jsem rád, že jsi mě přijala, byl jsem u Tebe v práci a ty jsi neměla čas se mnou mluvit, bylo tam hodně lidí. Slíbil jsem že přijdu, tak jsem tu. Neboj se, tohle je na chvilku, máš nádhernou duši a ještě hezčí auru. Jsi skromný člověk.“
Ptala jsem se ho, proč přišel.
“Jsem smutný, miloval jsem život, ale ty poslední měsíce, byli hodně smutné a zlé. Ale vidím, že jsem nežil nadarmo, mnoho lidí mě zná, každý si na mě vzpomene, u Tebe jsem rád. „

(Tady mě napsal pár řádku jenom pro mě.)
Potom chtěl odvést. Ale najednou to změnil a řekl:

„Půjdu zítra. Ale je nádherné být duchem a vidět kolik lidí si vzpomnělo, opravdu jsem byl hodně oblíbený, ale zítra půjdu.Jsem šťastný, že jsi mě přijala, vidím kolik lidí mě slyší a to je nádherné. Tomuhle jsem nikdy tolik nevěřil, i když jsem natočil film Duch.Miloval jsem svoji ženu, která milovala mě. Ale ona zůstala a já šel.Nebojím se o ni, ona je silná a věděla, že je to můj konec....... děkuji ti za chvilku strávenou s Tebou.“
Nádherné, ale smutné, chtěl odvést a najednou si to rozmyslel. Přišlo mě, že se chtěl ještě rozloučit zítra se svoji ženou.
Zdravím tě a objímám, s láskou Cilinka

Od Marionet 20.9.2009
Srdečně Tě zdravím. Musím Ti napsat další pokračování příběhu s Patrickem Swayze.

Od té doby, co jsme si v pondělí poprvé povídali, a prosil mě o zveřejnění rozhovoru, tady byl ještě několikrát.Hned druhý den v úterý ráno, když jsem viděla, že jsi tam dala celý náš rozhovor, přišel a děkoval mi, že jsem to tam poslala. Měl velikou radost, že může ještě i takto něco smysluplného udělat. Několikrát přišel, aby se se mnou pozdravil a vždy mi řekl, že ještě přijde.Ve čtvrtek v noci jsem seděla sama u internetu a najednou byl tady, chtěl pokračovat v rozhovoru, řekl mi:

„Přišel jsem se rozloučit, je čas odejít. Děkuji ti za to, že jsi dala celý náš rozhovor na internet,může to pomoci dalším lidem k probuzení, aby na všechno nepřišli, až bude pozdě, jako já.“

Bylo mi to líto a rozbrečela jsem se, pokračoval dál:

„Nechci, abys  byla smutná. Jsem moc rád, že jsem tě poznal.

Navštívil jsem vás všechny, jste dobře viditelní, krásně záříte, jste úžasní, že se věnujete duchovním věcem a pracujete na sobě. Teď vidím, jak moc je to potřeba, umíte komunikovat se všemi bytostmi, které pro mě byli za života neviditelné. Ani nevíte, jak záslužné činy děláte, zachraňujete dušičky, které nestihly odejít včas nebo odejít nemohly. Poznal jsem, jak jste navzájem propojení, jak spolupracujete, je to úžasná práce, kterou děláte. Obdivuji vás, jak se tomu věnujete s láskou, s pokorou, jak jste skromní. Když vás vidím, tak bych chtěl tolik věcí z mého života napravit, ale už je pozdě, můj čas vypršel. Snažím se alespoň trochu posloužit, než odejdu k nebeskému Otci.Moc vám fandím v akcích na záchranu planety. Vím, že je to vaše poslání, že vás sem nebeský Otec poslal, ale poslal jich mnoho, kteří tak nečiní. Doufám, že se ještě někdy setkáme. Duše jsou nesmrtelné, teď už to vím.Taky jsem měl v životě mnoho znamení a šancí, ale bohužel jsem je nepochopil. Vím, že moje nemoc taky nepřišla jen tak. Kdybych to jen tušil a více se ponořil do sebe a poslouchal svou duši, která přímo volala a prosila o záchranu, abych změnil svůj život, ale já jsem ji neposlouchal. Stále jsem hledal jiné cesty, které se mi jevily lepší a pro mě schůdnější. Člověk stále přemýšlí a kombinuje a přitom je vše tak prosté a jednoduché. Vše, co potřebujeme, máme sami v sobě, odpověď na každou otázku známe a my celý život hledáme moudra a odpovědi u všech možných odborníků, vědců a úspěšných lidí.

Ale k čemu nám je pozemská sláva, majetek, uznání lidí, když si nic z tohoto života sebou neodneseme? Jediné, co si odnesete je vaše duše, vaše skutky a vaše láska.Když se vám vše odkryje, tak vidíte, jak bylo vše jednoduché a prosté, jen poslechnout.Já vím, že vás nebeský otec moc miluje a chrání si vás jako vzácné diamanty a ví proč.Vše děláte jen z veliké lásky, nic za to nežádáte, jste trpěliví, úžasní. Nikoho takového jsem za svého života nepotkal, každý se honil jen za ziskem, a kdyby nic nezískal tak nic pro druhého neudělal. Já jsem vás našel až po své smrti a jsem rád, že si mohu s vámi povídat, svěřit se, nechat tady nějaký odkaz pro druhé, než odejdu. I kdyby to mělo pomoci jednomu člověku, tak to má smysl, víc už teď bohužel udělat nemohu.“

Pak jsem mu řekla:

„Neboj se Patričku, náš nebeský Otec je milosrdný, umí odpouštět, náš nebeský Otec je láska, přijme tě a budou další šance. Máš krásnou duši, neboj se.“

Odpověděl mi:

„Jsi tak milá, tak láskyplná, tak čistá. Jsem rád, že jsem tě poznal.“

Pak jsme si ještě dlouho povídali, držela jsem jeho duši ve svých rukou, ruce mi brněly až po lokty a pak celé tělo. Zkoušela jsem jeho duši vidět a opravdu se mi to několikrát na chvilku podařilo. Poděkovala jsem mu, že mi umožnil si to na něm zkoušet. Odvedla jsem hodně dušiček a vím, že mi komunikace s nimi brala energii, ale tohle bylo jiné, byl láskyplný a jeho energie mě hřála.Zeptala jsem se ho, jestli ještě přijde, řekl mi, že chce odejít v pátek, ale že se ještě před tím přijde.V pátek v noci přišel, ale byl moc smutný, byl na svém pohřbu a vše to na něho zapůsobilo.Viděl všechny články o sobě v novinách a na internetu, vytahovali tam na něho jen to nejhorší, aby upoutali a bylo mu to líto, chtěl odejít.

Utěšovala jsem ho, řekla jsem mu, že kdo ho má skutečně rád, tak se nenechá ovlivnit bulvárem a názor na něho nezmění. Řekla jsem mu, že  ho lidé milují jako herce a tanečníka a vědí, že měl krásný vztah se svou ženou a že si ho tak budou pamatovat. Podařilo se mi ho utěšit, řekl, že už není tak smutný.Poprosila jsem ho,  jestli by mohl přijít ještě v sobotu, měla ke mně přijet Majka a věděla jsem, že by měla radost, z toho setkání s ním a že by ji to mohlo pomoct v komunikaci s dušičkami.

V sobotu večer opravdu přišel, mluvil na Majku, ale ona ho neslyšela, bylo mu to líto a mě taky. Tak mi alespoň řekl pro ni vzkaz. Řekl mi, že ještě přijde v neděli v noci, až budu sama. S láskou Marionnet

Od Cilinky 21.9.2009

…opět jsem měla návštěvu. Dneska ráno jsem četla příspěvek od Marionnet, zase mražení a byl tu.

„Jsem tu, jsem Patrick, neboj se. Mám tě rád, mám velkou radost, že jsem mohl přijít, není lehké se k Tobě dostat.

Hezky jsi to napsala na stránky. Ale jsem i smutný, dívám se, co píšou noviny.Byl jsem opravdu alkoholik a bral drogy, ale moje žena byla úžasná, všechny životní prohry se mnou ustála. Novináři hledají špínu, ale to je to poslední, kdy mohou o mně něco napsat a vydělat. Jenom moji ženu to bolí, protože ona zná a ví, co je pravda.

Jsi nádherná duše, plná lásky a porozumění.“

Zeptala jsem se, co by vzkázal lidem, kdyby měl tu možnost.

„Lidé, žijte v lásce a pokoře, opravdu si važte jeden druhého, nic víc a nic míň jim neřeknu.Tohle já nedělal a vidím, jak je toho v životě třeba, byla doba, kdy jsem si nevážil ani sám sebe.

Ale miloval jsem tanec a svou ženu a když bylo nejhůře, tancovali jsme spolu.Tanec a pohyb byl pro mě vším, miloval jsem i koně, ale i ti věděli, že je to můj konec, smutně jsem se loučil se vším, co jsem miloval.

Jsem šťastný, že jsem Vás potkal, i když pozdě. Vím, měl bych už jít, ale nejde to, nemohu se nějak odpoutat, opravdu jsem miloval život.

Mám představu, pojedu s Tebou k Marionnet a tam možná........

Měla by jsi vědět, že já, Patrick, bych byl rád, kdyby mě Marionnet odvedla, ona ví, jaká jsem dušička.“

A já mu řekla, že jeho přání budeme respektovat a že je to jenom na něm.

„Tohle jsi řekla nádherně, ale ty nevíš, že tohle je u Tebe nádherné, já mám volbu. Nejsi vůbec závistivá, jsi proto nádherná, dáš každému vybrat.“

Pak mně oznámil, že dneska půjde a začal se loučit.

„Jsem rád, že jsi taková, zůstaň takovou, neboj se i tvůj život dostane klid. Jsi krásně zářivá, nemáš u sebe faleš a nenávist. Proto se rád vracím.“

Už jsem to nechtěla psát, ale od rána mě to nutí to napsat.

Tak jsem to napsala a posílám.

Objímám a zdravím. S láskou Cilinka

Od Princezny 22.9.2009
…původně jsem si myslela, že už nebudu psát…že zážitek, který jsem s Patrickem měla v pátek, si ponechám pro sebe a že byl poslední před jeho odchodem. Ale dnes jsem se od Cilinky dočetla, že Patrick je ještě tady, že neodešel a že pravděpodobně pojede s námi k Marionnet, protože tam vezu Cilinku autem. Krásné, měla jsem radost.

No, a byl zase u mne a mám prý napsat, co se v pátek dělo.

Takže:  V pátek jsem jela autobusem do Prahy na akci v Sudoměřicích.

Poloprázdný autobus a puštěné video - film Slunce, seno...Byla jsem ráda, že mi cesta uteče.

Asi po necelé půlhodině film skončil a řidič vylovil mezi cédéčky film mého srdce Hříšný tanec. Polilo mě horko a obrovská radost, protože jsem ten film viděla v týdnu pouze z poloviny.Nevěděla jsem , že ho v televizi dávají a bylo mi to moc líto. A najednou slyším: "Jsem tady a nechal jsem ti to pustit za odměnu, že jsi napsala na web."

Byla jsem velmi překvapená, protože jsem se domnívala, že už odešel, ale říkal mi, že se byl rozloučit se ženou a večer že by chtěl odejít.Chtělo se mi brečet a zároveň jsem byla nesmírně šťastná.

Říkal: "Nebreč, buď ráda, že žiješ, co bych za to dal, kdybych tady mohl ještě zůstat."

Hledala jsem v kabelce papír, abych si mohla zapisovat jeho slova - marně.

Říkal mi: "Nic nehledej, nepotřebuješ to."

A pak jsme "spolu" jeli do Prahy a on mi celou cestu vyprávěl, co zažívali při natáčení toho filmu, jak si některé taneční scény užívali, jak se při nich "vyřádili",že natáčení v té vodě bylo hodně těžké, protože bylo navečer a byla zima,jaká byla "Baby" a jeho taneční partnerka, že ty hříšné pohyby byly opravdu jen tanec - nic víc....

Říkala jsem mu, že ta scéna s "Baby" v jeho domku byla hodně silná a že mnoho žen si přálo zažít něco podobného. A on jen odpověděl, že ví, že dostával hodně dopisů a že je rád, že jsme mu to věřili, že to bylo přesvědčivé.

Povídal mi, že mám hezké jméno a že se ke mně hodí a jaká jsem....

Bylo to nádherné!!!!!!!!!!

Když jsem dojela do Prahy, šla jsem poděkovat řidiči za nejhezčí jízdu mého života.

Musela jsem to všechno ještě rozdýchat a rozchodit, třásly se mi nohy. Hodně mě to celé dojalo.Rozloučili jsem se a já myslela, že naposledy..

Ale dnes tu byl zase.

 "Jsem tady, ještě jsem neodešel.

Jsi úžasná, víš to? Ale teď se trochu trápíš... (měl pravdu)

Máš před sebou velké poslání a ty ho zvládneš, vím to.

Je krásné být s tebou.  Je krásné být s vámi se všemi. Jsem šťastný, že jsem vás poznal.

Nikdy bych nevěřil, že je něco takového možné.

Mám teď dobrý pocit z toho, že lidé budou znát mé myšlenky, že snad někomu pomůžu otevřít oči.Moc bych si přál, aby se vám podařilo zachránit planetu. Je krásná. Je to náš pozemský domov.

Budu s vámi v Krsmoli.  Chtěl bych tam být se všemi, ale ještě nevím. zda neodejdu dříve.Teď, když vím, jak funguje komunikace, chtěl bych toho tolik říci. Proč jsem to jen nevěděl dříve?

Chtěl bych, abyste má slova předali mé ženě:

 LÁSKO, MILUJI TĚ. CELÝ ŽIVOT JSEM TĚ MILOVAL. BYLA JSI PRO MNE VŠÍM. BYLA JSI MOU OCHRANOU PŘED SVĚTEM BYZNYSU, ZLA A ZÁVISTI, BYLA JSI MOU OPOROU VE CHVÍLÍCH, KDY MI NEBYLO NEJLÍP. BYLA JSI MI ANDĚLEM. TOLIK JSEM TĚ MILOVAL, MÁ LÁSKO. BUDU STÁLE S TEBOU. BUDU TĚ CHRÁNIT, PODPOROVAT A HLÍDAT TVÉ KROKY, ABYS ŠLA SPRÁVNÝM SMĚREM A ABY TI NIKDO VÍC NEUBLIŽOVAL. LÁSKO MOJE, JSEM NEUSTÁLE S TEBOU V MYŠLENKÁCH. NAVŽDY TVŮJ PATRICK."

Byla jsem velmi dojatá a on pokračoval:

"Můžeš to dát na web, snad se to k mé ženě dostane. Moc bych si přál, aby uměla to, co umíte vy. Tolik bych jí toho ještě chtěl říct. Ach jo."

A pak už jen dodal:

"Miluji tě za to, co děláš. Jsi krásná, láskyplná, zářící. Jste tady samé krásné duše. Je to až neuvěřitelné. Děkuji ti za vše.

Tak jsem se rozloučila a ještě jednou poděkovala za ten film."

A on jen řekl: "Byla to odměna pro tebe."

Od Marionet 23.9.2009

"Milá Marionnet, zdravím tě, stýskalo se mi po tobě.

Byl jsem za Cilinkou a za Princeznou i za ostatními, máte nádherné duše, moc jsem si vás oblíbil a miluji vás. Jsem šťastný, že jste si naše rozhovory neschovali jen pro sebe. Přeji si, aby byly přístupné lidem a mohli posloužit k probouzení lidí."

Řekla jsem mu, že jsem cítila tu naléhavost z jeho strany po každém našem rozhovoru. Několikrát za den přišel a prosil mě, abych to už přepsala a poslala na internet. Přál si, abychom ho odvedli až po naší akci na záchranu planety. Chtěl pokračovat v rozhovoru, ale já jsem byla moc ospalá a nebyla jsem schopná dál zapisovat.

Večer 22.9. přišel už po 18. hodině, abych nebyla zase ospalá, protože měl pro mě úkol.

Řekl mi toto:

"Milá Marionnet, jsem tady, ještě jsem neodešel. Chci být s vámi na vaší akci v Krsmoli. Odejdu až po vaší akci na záchranu planety, musím tam být s vámi. Děkuji, že jste poslali má slova mojí milované Lise, ale nebude tomu rozumět."

Nevěděla jsem o čem mluví, tak jsem otevřela tvé stránky a našla jsem tam příspěvek od Princezny.Viděla jsem, že jsi poslala vzkaz pro jeho ženu do Book of Condolence v češtině. Řekla jsem mu, že mu to můžu se Zuzankou a s Tomáškem přeložit do angličtiny.

Řekl mi:

"To bych byl moc rád, myslím, že v té záplavě kondolencí (bylo jich tam přes 13000) by nepřikládala důležitost té zprávě a ani by si ji nedala přeložit. Moc vám děkuji, jste tak láskyplní. Lisa mě bohužel neslyší a je neuvěřitelné, že k ní dorazí má slova.

Jsem šťastný, moc si vážím toho, co pro mě děláte, chtěl bych být pro vás nějak užitečný a pomáhat vám. Miluji vás, jste krásné čisté duše, celé záříte.

Můžu prosím ještě něco vzkázat své milované ženě?"

„Ano Patričku,“ řekla jsem a začal mi diktovat tento vzkaz:

"MILOVANÁ LISO, NAŠEL JSEM SKUPINKU NÁDHERNÝCH LIDÍ, KTEŘÍ KOMUNIKUJÍ S DUŠIČKAMI. ONI MI ROZUMÍ, DOKÁŽOU SE MNOU KOMUNIKOVAT. MOC MĚ BOLÍ, KDYŽ TĚ VIDÍM SMUTNOU A UPLAKANOU. CHCI, ABY SES SMÁLA A BYLA ŠŤASTNÁ. CHCI TI PODĚKOVAT ZA VŠECHNO, CO JSI PRO MĚ ZA MÉHO ŽIVOTA UDĚLALA. JEN DÍKY TOBĚ JSEM TY POSLEDNÍ DNY ŽIL. DRŽELA JSI MĚ PŘI ŽIVOTĚ. SMRTÍ NIC NEKONČÍ, DUŠE JSOU NESMRTELNÉ, JSEM STÁLE TADY, JEN MĚ NEVIDÍŠ, CHODÍM ZA TEBOU, MLUVÍM NA TEBE, UTĚŠUJI TĚ, ALE TY MĚ NESLYŠÍŠ. SOUSTŘEĎ SE PROSÍM VÍCE DO SEBE, MLUVÍM K TOBĚ VE TVÝCH MYŠLENKÁCH. ZKUS TO PROSÍM. CHTĚL BYCH TI TOHO JEŠTĚ HODNĚ ŘÍCT, POMOCT TI, ŘÍCT TI, CO JE V ŽIVOTĚ PODSTATNÉ A CO NE.

TOLIK TĚ MILUJI, LÁSKO MOJE, JSI JEDINÁ ŽENA MÉHO ŽIVOTA, JEDINÁ JSI MI ROZUMĚLA A CHÁPALA MĚ. BUDU TI POMÁHAT A CHRÁNIT TĚ, SNAŽ SE MĚ JEN SLYŠET PROSÍM. MOŽNÁ BY TI S TÍM NĚKDO DOKÁZAL POMOCT. MOC SI TO PŘEJI. VIDÍM, ŽE POTŘEBUJEŠ POMOC. VIDÍM VŠE, CO TI HROZÍ, A CHCI TĚ CHRÁNIT. MOC TOHO TAKHLE NEDOKÁŽU, ALE VIDÍM TEĎ VĚCI, KTERÉ JSOU NORMÁLNĚ NEVIDITELNÉ. CHCI TI BÝT UŽITEČNÝ. LÁSKO MOJE NEJDRAŽŠÍ JSEM STÁLE S TEBOU. NAVŽDY TVŮJ  PATRICK."

Pak mi řekl:

"Obdivuji tvou trpělivost a tvou touhu mi pomoct.

Jestli se vám podaří to přeložit a poslat mé ženě, tak budu moc šťastný. Děkuji ti za všechno, co pro mě děláš, moc si toho vážím. Přeji si, abys byla šťastná a tvé kamarádky taky. Chci vám nějak pomáhat a být pro vás užitečný. Ještě neodcházím, rád si vámi povídám, jste mi moc blízké. Ještě přijdu."

Přeložili jsme vzkaz, který mi řekl pro jeho manželku a ten od Princezny taky a pak jsem jí to poslala.Věřím, že se to k jeho ženě Lise dostane.

S láskou Marionnet

 

Od Princezny 23.09.2009

"Jsem u tebe. Jsem šťastný, že jste předali vzkazy mé ženě. Teď už jim porozumí. Kéž by byla blíže, mohli bychom spolu komunikovat. Je to neskutečné, jak jste šikovní. Jsem překvapený, jak to funguje.

Ten film byl skutečností. Odehrál jsem si v něm kus svého budoucího života.

Víš, lidé vám ještě moc nevěří, nechápou, jak to děláte, že mi rozumíte, ale to není podstatné.

Podstatné je to, že vy to umíte. Navazujete kontakty s dušičkami, se Stvořitelem, Ježíšem, Světelnými bytostmi. Je to nádherné. Je krásné být při tom s vámi. Vaše síla, jednota, snaha pomáhat druhým, to jsem ještě nezažil. Jste plni lásky, bez přetvářek, závisti a falše.
Času je opravdu málo, jak píšete. Kéž se vám podaří probudit co nejvíce lidí, aby tato krásná planeta mohla žít dál.

Mám pocit, že až nyní vím, co je život. Kdybych mohl, vykřičel bych do světa:
LIDÉ, MILUJTE SE, POMÁHEJTE SI, PŘEJTE SI. TO  JE PRAVÝ ŽIVOT. TO OSTATNÍ NENÍ DŮLEŽITÉ.
Ještě bych vám toho tolik chtěl říci, ale ze všeho nejvíc - DĚKUJI - za to, že jste, za to, jací jste, za to, že jsem vás poznal.
Miluji vás. Patrick"

S láskou Princezna

Od Marionnet 30.9.2009

Patrick mě chodil každý den pozdravit a popovídat si, byl moc smutný, že se Lisa trápí, že je u ní a ona ho neslyší a nevnímá. Říkal, že je na tom teď Lisa psychicky špatně a že si email od nás ještě nepřečetla. Moc ho bolelo vidět Lisu utrápenou a měl strach, že propadne drogám a on ji nebude moct zachránit.

Ve čtvrtek 24.9. večer Patrick přišel a ptal se mě, jak by mohl pomoci Lise, aby ho slyšela. Řekla jsem mu, že když ho neslyší, tak jí pomoct nemůže. Ptal se, co by musela udělat, aby ho mohla slyšet.

Řekla jsem mu, že by si musela zvýšit duchovní vibrace. Vysvětlila jsem mu, jakým způsobem se dají duchovní vibrace zvýšit.

Musela by se scházet s probuzenými lidmi, kteří mají vysoké vibrace a umějí komunikovat, číst duchovní literaturu, změnit svůj život. Přestat pít alkohol, kávu, nejíst maso, nekouřit atd. - to jsou věci, které nám vibrace snižují. Všechno to je dlouhodobější proces a tolik času on tady už neměl, už mu chyběla energie. Byl z toho moc smutný a stále to chtěl řešit, chtěl ji za každou cenu zachránit, říct ji pravdu, kterou sám po smrti poznal.Jednou se mě Patrick ptal, jestli mi není divné, proč právě on byl k nám puštěn přes naše vysoké ochrany, když máme tak silné ochrany od Stvořitele a Ježíše Krista, že k nám už nejsou pouštěny ani duše na odvedení, pouze výjmečně.

On měl k nám volnou cestu, dostal to jako dar od Stvořitele, Ježíše a andělů za film Duch, který otevřel oči mnoha lidem.

Patrick se za dobu, kterou s námi strávil, hodně posunul.

Narodí se znovu a jeho další život už nebude o materiálních věcech, ale už půjde duchovní cestou.

Na sobotní akci 26.9.2009 v Krsmoli byl Patrick s námi.

Když jsme tam četli jeho sdělení, tak se Cilince zjevil ve sloupu zlatého světla a řekl, že chce po západu slunce odvést na tom místě, kde jsme ve 14 hodin stáli všichni v kruhu, drželi jsme se za ruce a posílali jsme lásku planetě Zemi, že to místo je teď očištěné - něco jako posvatné místo. Když akce skončila, tušila jsem, že se ještě Patrick příjde rozloučit a opravdu přišel a nadiktoval mi toto sdělení:

"Jsem šťastný, že jsem vás mohl poznat, jste všichni úžasní. Tolik nezištné lásky, co jsem cítil u vás, jsem ještě nikdy nepoznal. Děkuji vám za všechno, co jste pro mě udělali. Stydím se před vámi za to, jak jsem žil. Otevřeli jste mi oči, teprve po smrti jsem vše pochopil, moc jste mi pomohli a posunuli mě dál.Ta dnešní akce byla nádherná, byl jsem tam celou dobu s vámi, byly tam krásné energie, cítil jsem se s vámi hezky. Načerpal jsem energii, když jste udělali venku kruh, ani netušíte, jaká z vás šla silná energie, oběhla celou planetu. Matička Země to pocítila a děkovala vám.

Dokážete velké věci, buďte jednotní, scházejte se dál, má to obrovský smysl.

Zamiloval jsem si vás všechny, většinu z vás jsem navštívil několikrát doma. Někteří mě vnímali, někteří si nebyli jistí. Nepochybujte o svých schopnostech, máte veliké požehnání od Stvořitele a Ježíše Krista, jste jejich vzácné květinky, chrání vás a vedou vás, o ničem nepochybujte, strach je zbytečný. Za tu dobu, kterou jsem s vámi strávil, jsem pochopil, že Lise nemůžete pomoci a omlouvám se za to, že jsem na vás tolik naléhal. Miluji Lisu a chtěl jsem ji zachránit. Teď už vím, že by vám nevěřila a nic by nepochopila, nelze nikoho nikam dotlačit, ona nepatří mezi ty, kteří se mají teď probudit. Pochopil jsem, že má svou cestu a už se tím nechci trápit.

Odejdu v pokoji, vyrovnán se vším a odnesu si s sebou vaši lásku, kterou jste mě zahrnuli a která mi tady dodávala energii. Děkuji vám za všechno, miluji vás. Váš Patrick"

Hned po západu slunce jsme šli všichni, kteří zůstali (bylo nás 14), na místo, kde si Patrick přál.Zapálili jsme svíčku, stoupli jsme si kolem ní do kruhu, přečetla jsem sdělení, drželi jsme se za ruce a Patrick stoupal vzhůru. Cilinka nám říkala, co vidí:

Patrickovi docházela energie, šli mu naproti andělé a podpírali ho, viděla ho, jak stojí před nebeskou branou. Pak nám svíčka zhasla a za chvíli se zase rozsvítila a zase zhasla, několikrát se to opakovalo. Cilinka říkala, že to vypadá jako by se stále vracel a odcházel a nechtělo se mu odejít, pak chytla od svíčky tráva, tak jsme to uhasili a odešli.

Pro pár z nás akce pokračovala až do pondělí a dnes v úterý jsem sepisovala Patrickův příběh. Když jsem napsala, jak jsme ho odvedli, tak jsem si pustila k tomu píseň z filmu Hříšný tanec a najednou mě začal zase praskat nábytek a ozvalo se známé „jsem tady“.

Mluvil na mě a já jsem si myslela, že to není možné, protože jsme si všichni mysleli, že už v sobotu odešel. Začal na mě mluvit, asi abych neodeslala něco, co není pravda. Měla jsem to napsané a připravené k poslání, nenapadlo mě vůbec, že je tady, protože už od soboty nás nekontaktoval.

Řekl mi, že se vrátil, protože tady má ještě nějaké poslání a chce, aby to tam bylo všechno napsané, až na tom bude Lisa lépe a přečte si náš email, tak si to možná dá všechno přeložit, aby věděla, co všechno nám řekl, protože v tom emailu má přímo odkaz na Patrick Swayze: "Mám vás rád!" u tebe na webu.

Chce, aby to bylo jako ve filmu Duch, aby nakonec Lisa pochopila a pak teprve odejde.

Je to nádherné a tak dojemné, jak jí miluje. Řekl mi, že dostal energii, aby to tady dokončil.

Řekla jsem mu, že bude Cilinka koukat, že je tady. Řekl mi, že už byl u nebeské brány, byl hodně vysoko, ale branou neprošel a byl ještě poslán zpátky. Proto se nám ta svíčka stále rozsvěcovala a zhasíla.

Je tady, aby nám dál pomáhal, má nás rád a chce, abychom o něm dál psali na internet. Měj se krásně.

S láskou Marionnet

 

Milý Jakšieli,
po dlouhé době ke mně zase přišel Patrick Swayze. Vlastně jsem si ho asi přivolala, když jsem se dívala na poštu, která mi přišla - "Poslední tanec - Patrick Swayze" a vzpomínala na něj. Věděla jsem, že se vrátil, že ještě neodešel, ale na chvíli se přestal ozývat. Měla jsem radost, že slyším to známé:
"Jsem tady!"
Chtěl, abych Ti vše poslala, protože jeho vzkaz před akcí v Krsmoli se na web, kam jsem doposud psala, nedostal. Proto Ti posílám jeho poslední tři sdělení, protože se týkají i akcí na záchranu planety.

 

23.9. - před akcí v Krsmoli

"Chtěl bych vám všem moc poděkovat za to, co děláte. Je to nádherné, jak se doplňujete, jak spolupracujete. Ta akce v Krsmoli bude zásadní. Odtud se odpíchne vaše spolupráce. Jste velmi šikovní a to, co jsi dala teď na web (výzva o posílání lásky 26.10.ve 14 hod.), má velkou sílu. Čím víc lidí se k  vám připojí, tím bude účinek větší. Ještě doteď nechápu, jak úžasně spolupracujete. Tohle jsem neznal. Chtěl bych vrátit čas, ale nejde to. Chtěl bych vám aspoň trochu pomoci. Snad bude má prosba vyslyšena. Těším se s vámi do Krsmole, budete tam všichni. Mám vás rád a těším se na společné setkání. Patrick."

Večer po akci v Krsmoli jsme Patricka odváděli, ale neodešel, vrátil se od Nebeské brány, protože tady má ještě nějaký úkol. První sdělení po jeho návratu má Marionnet.

30.9. mi přišel říci:

"Jsem tady, ještě jsem neodešel. Nemohl jsem, Potřebuji, aby Lisa pochopila.
Budu se stýkat pouze s vámi třemi (Marionnet, Cilinka a já). Od vás jsem čerpal energii, když mi bylo nejhůř.
Pomůžu vám se záchranou planety. Mám velký zájem na tom, aby se věc podařila. Jste úžasní, tak skromní, láskyplní a obětaví. Jsem rád, že jsem vás poznal. Miluji vás. Patrick"

6.10. - Dnešní sdělení bylo dlouhé:

"Neozval jsem se dlouho, vím. Byl jsem s Lisou, ale ona stále nerozumí vašim slovům, přestože si je četla několikrát. Ale snad jednou pochopí..
Chtěl bych ti říct, že vám pomůžu se záchranou planety. Vaše společné úsilí v Krsmoli bylo úchvatné. Nevěřil jsem, že to dokážete, ale vaše síla a přesvědčení byly opravdu okouzlující.
Měl jsem z vás velkou radost. Nemáte to jednoduché, ale jste už známí a lidé vám věří. To je podstatné. Pošli tuto zprávu na web k Jakšielovi, jinak se nezveřejní. Dej to tam všechno, aby lidé pochopili. Vy jste nositeli světla a bezbřehé lásky. Vy budete pracovat s lidmi, otevírat jim oči a učit je naslouchat duchovnímu světu.
Byl bych moc rád, kdybys  tento vzkaz předala dál:

LIDÉ, PROBUĎTE SE. NAJDĚTE V SOBĚ LÁSKU, PŘEDÁVEJTE JI DÁL, MILUJTE SE, ŽEHNEJTE SI A HLAVNĚ SI UŽ VÍCE NEUBLIŽUJTE. JEDNOU ZJISTÍTE, JAK VŠECHNY VAŠE ČINY BYLY DŮLEŽITÉ. JEDNOU POCHOPÍTE. ALE MOŽNÁ UŽ BUDE POZDĚ - POZDĚ NA VŠECHNO - NA LÍTOST, OMLUVY, NÁPRAVU ČINŮ. JESTLI ALESPOŇ TROCHU MŮŽETE, VYJDĚTE VSTŘÍC LÁSCE. JEN TA MŮŽE ZMĚNIT VŠE ŠPATNÉ, CO KOLEM SEBE MÁTE.
LIDÉ MOJI, TOLIK VÁS MÁM RÁD A TOLIK BYCH BYCH SI PŘÁL, ABYSTE BYLI JINÍ. ABYSTE NELITOVALI PROMARNĚNÉHO ČASU JAKO JÁ NYNÍ. ČAS NEJDE VRÁTIT. ŽIJTE TEĎ A NYNÍ KONEJTE TAK, ABYSTE JEDNOU NELITOVALI...
MÁM VÁS RÁD. PATRICK"

Jak si Patrick přál, tak činím a děkuji i za něj.
S láskou Princezna.

 

8.10.
Milá Lionel a Jakšieli,
byla jsem velmi zvědavá na film "Poslední tanec", který Patrick natočil se svou ženou. Když jsem si film půjčila a v klidu doma pustila, byl ve chvilce zase u mne.

"Jsem tady s tebou a budu se koukat s tebou", říkal a stejně tak, jako u "Hříšného tance" mi komentoval celý film. Avšak tentokrát tam bylo hodně nostalgie....
Při pohledu na svou tvář mi sdělil: "Jsem už starý, vím, ale mohl jsem zase tancovat..." a pokračoval:
"Tenhle film jsem měl rád, protože jsem tam tančil s Lisou. Lisa je krásná a uměla nádherně tančit. Miloval jsem ji, tolik jsem ji miloval. Měla nádherné vlasy. Bože, jak bych to chtěl vrátit... Ach jo, tolik to bolí znovu všechno vidět. Miloval jsem Lisu a tanec s ní byl nádherný. Chtěl bych to vrátit..."
Bylo mi ho moc líto. Vyčítala jsem si trochu, že jsem znovu probudila jeho vzpomínky, byl tolik smutný..
On přesto říkal:
"Děkuji ti, že jsi mi dovolila být tady s tebou. Děkuji za vše, co děláš. Miluji tě za to"
A protože jsem byla unavená, poslal mě spát..
On je opravdu úžasný, tak citlivý a milující. Škoda, že mu Lisa nerozumí....
S láskou Princezna

 

22.10.2009

Milá Lionel a Jakšieli,
dnes jsem zase mluvila s Patrickem. Byl u mě už předevčírem, ale povídal mi mnoho věcí, týkajících se pouze  mého života.
Dnes mluvil o svém odchodu:

"Už budu muset jít. Lisa nic nepochopila.
Chtěl jsem vám pomoci se záchranou planety, ale vy dobře víte, co máte dělat. Snad jen můj příběh pomůže někomu otevřít oči.
Byl jsem tady s vámi rád. Pozoroval jsem, jak si počínáte a věřte, že jsem byl na vás pyšný. Chtěl bych se s vámi se všemi ještě někdy potkat. Doufám, že se nám to podaří. Chtěl bych odejít v sobotu, ale ještě nevím, koho požádám o pomoc. Marionnet je hodně zaneprázdněná - snad ty nebo Cilinka, ještě nevím. Kdybych mohl, ještě bych tady zůstal. Ale už to nejde, nemám síly. Vím, že byste mi zase dali energii jako v Krsmoli, ale opravdu už budu muset jít. Můj čas tady vypršel.
Chtěl bych ti říct, že jsi báječná, jak jsi vše zvládla. Máš můj obdiv. Nebylo to snadné, tohle dokázat. Vím, že už budeš šťastná a moc ti to přeji. Ještě se u tebe zastavím. Mám tě rád. Patrick"

Říkala jsem mu, že pokud bude potřebovat, ať si ode mne vezme energie, kolik bude chtít a on odpověděl: "Jsi hodná, vážím si tvé pomoci."
Pak jsem se ho ptala, jestli chce ještě něco vzkázat lidem a on povídal:
"MĚL JSEM VÁS OPRAVDU RÁD A JE MI LÍTO, JAK SE K SOBĚ CHOVÁTE. JEDNOU POZNÁTE, KOLIK VĚCÍ BYLO ZBYTEČNÝCH. ŠKODA, ŽE UŽ VÁM TO NEMŮŽU ŘÍCT OSOBNĚ, ABYSTE UVĚŘILI. LIDÉ, PROSÍM, PROBUĎTE SE! MÁM VÁS RÁD. PATRICK."

S láskou Princezna

 

22.10.2009

Milá Lionel a Jakšieli,
dneska za mnou přišel Patrik, přišel se se mnou rozloučit.

Marcelko to jsem já Patrik, přišel jsem se rozloučit, budu muset už jít, Lisa opravdu nic nepochopila.
Ona je jiná, ale už to nejhorší má za sebou.
Byl jsem tu rád, jsem šťastný, že jsem Vás našel.
Bylo mě dovoleno se ještě vrátit a za to vděčím Bohu.
On řekl, jdi a dokonči práci kterou máš dodělat.
Ale už nemám sílu a energii a můj čas vypršel.
Nebylo vůbec lehké se k Tobě dostat, máš silnou ochranu.
Zítra pozdě večer až tu budeš mít klid, tak si na mě vzpomeň a odveď mě, budu na to čekat.Na cestu mě zapal obyčejnou svíčku a nech ji dohořet.Ona mě povede, tam nahoru.Poděkuj Princezně i Marionnet a děkuji i několika neznámým, u kterých jsem se zastavil.Jste nádherné, záříte.To nejde přehlednout.Lituji všeho, ale nejvíce svého promarněného života.Příště budu žít jinak.Sláva je pomíjivá. Ale opojná.Loučím se s Tebou nemám už sílu, zítra na mě nezapomeň.
Jednim slovem DĚKUJI

Patrik

Tak to je od Patrika všechno.Zítra večer ho odvedu.
Opravdu nemá už sílu. Bylo to dojemné a smutné loučení.
Zítra mu splním jeho poslední přání.
S láskou Cilinka

 

23.10.2009

Moji milí,
dnes ráno byl za mnou Patrick v práci, zřejmě naposledy...
Tentokrát to bylo hodně smutné:

"Jsem ještě tady. Jdu ti dát poslední sbohem..."
Se slzami v očích jsem se s ním loučila, děkovala mu za to, že jsem měla tu čest si s ním povídat, za jeho krásná poselství i snahu pomoci. Přála jsem mu krásný a šťastný návrat DOMŮ  a naposledy poprosila o obejmutí jeho Duše. Byla už velmi slabá, chyběla mu energie.
Rozloučil se se mnou slovy:

"Přeji ti, ať se ti v osobním životě hodně daří, zasloužíš si to. A nic si nedělej z toho, co  se kolem tebe poslední dobou dělo. Kdo bude chtít, ten pochopí... Jsem šťastný, že jsem tě mohl poznat. Mám tě moc rád. Měj se hezky. Odcházím. Patrick." 
Je mi z toho hodně smutno. Myslím, že ho dnes večer odvede Cilinka. Zapálím za něj alespoň svíčku a pošlu tichou vzpomínku. Mám tě ráda, Patričku a možná někdy...
S láskou Princezna

 

23.10.2009

Ahoj Lionel a Jakšieli,
Dneska ráno jsem dostala nápad, si zahrát na tibetskou mísu.
Když jsem skončila, tak se ozvalo je to je nádherné, zahraj znovu,
dost mě to překvapilo a najednou slyším to jsem já Patrik.

Já Patrik mám velkou radost, Cilinka mě zahrála ne tibetskou mísu.
Neznal jsem tento zvuk, dostal jsem velkou chuť být lidem nápomocen, ale už to nejde, pro mě je už pozdě.
Melodie mísy mě dala energii, jsem rád,že jsem slyšel tento zvuk, je nádherný.Čekám na večer, jsem u Cilinky.
Ještě jsem chtěl říct, že odcházím, klidný, vyrovnaný, milující a nemám v sobě ani kousek nenávisti, tohle jsem Vám všem chtěl ještě říct.
Marcelko máš hezké jméno, ale Cilinka Ti nějak víc sluší.Jsem šťastný, že jsem Vás potkal, řekni tohle všem co mě pomohli. Jste velké sluníčka,tohle myslím vážně.Mám ještě jednu prosbu, přál bych si, aby andělé mě přišli naproti, oni vědí, jak těžce se mě bude odcházet.
Miloval jsem život, který někdy nebyl zrovna lehký.
Miluji Vás Patrik

Tak to je pro tuto chvilku všechno.
Přišel v podvečer ještě jednou a řekl:

Můj smutek není už tak veliký, oni andělé o mě už vědí,
že já Patrik dneska půjdu k nebesské bráně.
Byl jsem se odpoledne rozloučit se svou krásnou ženou a ranči, kterou jsem miloval.Byl jsem ve stájích, můj kůň, už mě necítil, byl klidný.
Seděl jsem u něj a loučil se vším, co jsem miloval a měl rád.
Ještě mě tu chvilku nech a já za chvilku půjdu.
Patrik

Cilinka

 

24.10.2009

Milá Lionel a Jakšieli,
píšu Vám poslední řádky o Patrikovi.
Včera večer opravdu přišel, tak jak jsme se domluvili.
Měla jsem všechno potřebné co si přál připravené, byla to svíčka a tibetská mísa na kterou si přál, abych mu zahrála. Bylo to smutné loučení.
Jeho anděl tu byl s ním, vedl ho za ruku.
Rozsvítila jsem svíčku a vzala do rukou Tibetskou mísu.
Patrik si přál, abych rozezněla tibetskou mísu a přivolala anděly, Když mísa dozněla opakoval svoji prosbu znovu, rozezněla jsem ji podruhé a on poslouchal a říkal, že andělé ho už u nebeské brány čekají. Mísa dozněla a on naposledy opakoval svoji prosbu, když jsem ji rozezněla potřetí, tak se vydal nahoru.
Poprosila jsem Boha aby ho přijal k sobě.
On pomalinku stoupal a stále se otáčel, šel pomalinku, jeho anděl ho držel za ruku.
Stále se otáčel, nemohl jít, tak mu naproti přišli andělé, vzali jeho dušičku do náruče a pomohli mu. On stanul před nebeskou bránou a ještě se otáčel.
Nevěděl jestli má jít a nebo se vrátit.
Potom se ještě jednou otočil a překročil to odkud už není návratu.
Plamínek svíčky hořel klidně a tiše.
On čekal až bude příjmut nahoru.
Potom přišel anděl a řekl, že už stojí před nebeským otcem.
Tohle je poslední co jsem o něm slyšela.
Plamínek svíčky hořel dlouho do noci, tiše a klidně a nad ránem zhasl.
To je konec jednoho života.
S láskou Cilinka

 

Patrick - pokračování.doc (26 kB)